USŁUGI

obsługa prawna

Szkoły, uczelnie i instytuty funkcjonują w skomplikowanym i zmiennym otoczeniu prawnym. Do ich sprawnego i bezpiecznego działania niezbędna jest profesjonalna obsługa prawna.

Szkolenia

Największy kapitał każdej organizacji to ludzie. Od lat organizujemy otwarte i zamknięte szkolenia z przepisów prawa i innych zagadnień niezbędnych w działalności sektora edukacyjnego.

wewnętrzne akty prawne

Sporządzamy pełne, gotowe projekty szkolnych i uczelnianych aktów prawnych albo sprawdzamy poprawność aktów już istniejących pod kątem prawnym, legislacyjnym i merytorycznym.

ekspertyzy prawne

Do rozwiązania skomplikowanych problemów prawnych oraz obrania właściwej ścieżki postępowania bywają potrzebne ekspertyzy prawne sporządzone przez największe prawnicze autorytety.

reprezentacja

Prawnicy z wieloletnim doświadczeniem reprezentują naszych klientów przed sądami oraz organami administracji. We wszystkich sprawach kompleksowo zabezpieczamy interesy klientów.

Doradztwo

Wspieramy i doradzamy przy procesach zarządzania podmiotami sektora oświatowego i akademickiego, przy uwzględnieniu specyfiki i misji tych podmiotów.

W razie pytań dot. naszych usług, prosimy o kontakt

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Kancelaria Prawa Edukacyjnego z siedzibą w Białymstoku przy ul. Sienkiewicza 49 lok. 213/1, NIP 542-321-54-72, REGON 381105904. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych będzie prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na komunikacji z użytkownikami serwisu prawo-edukacyjne.pl (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych osobowych w formularzu jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, w tym informacji dotyczących Pani/Pana uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności (na dole strony).