Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego
albo bezpośrednio przez poniższy formularz

kontakt@prawo-edukacyjne.pl
(+48) 537 544 568

Kancelaria Prawa Edukacyjnego
ul. Sienkiewicza 49 lok. 213/1
15-002 Białystok

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Kancelaria Prawa Akademickiego Łukasz Kierznowski sp. z o.o. (dawniej Kancelaria Prawa Edukacyjnego Łukasz Kierznowski) z siedzibą w Białymstoku przy ul. Sienkiewicza 49 lok. 213/1, NIP 5423431046, REGON 388508700. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych będzie prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na komunikacji z użytkownikami serwisu prawo-edukacyjne.pl (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych osobowych w formularzu jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, w tym informacji dotyczących Pani/Pana uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności (na dole strony).

Najczęściej zadawane pytania

Ze względu na akademicką specjalizację Kancelarii, nasze usługi dedykowane są przede wszystkim podmiotom z szeroko rozumianego sektora szkolnictwa wyższego i nauki. Do naszych klientów należą uczelnie, instytuty badawcze, instytuty Polskiej Akademii Nauk. Z naszych usług korzystają bezpośrednio kadry zarządzające ww. podmiotów, jak również pracownicy administracyjni i naukowi. Kancelaria świadczy też specjalistyczne usługi na rzecz organów administracji publicznej, innych kancelarii prawnych (gdy potrzebują one wsparcia w obszarze prawa edukacyjnego), przedsiębiorców prowadzących działalność w branży edukacyjnej, a także osób prywatnych w sprawach związanych z sektorem szkolnictwa wyższego i nauki. Istotne jest, że Kancelaria świadczy usługi na terenie całej Polski.

Specjalizacja Kancelarii obejmuje kompleksowe spektrum zagadnień związanych z funkcjonowaniem podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki. To przede wszystkim prawo szkolnictwa wyższego i prawo nauki, ale także poboczne przepisy prawa stosowane w codziennej działalności uczelni i instytutów – np. prawo administracyjne, prawo pracy, prawo cywilne, prawo własności intelektualnej.

Kancelaria organizuje dwa rodzaje szkoleń – otwarte i zamknięte (dedykowane). Z organizowanymi w najbliższym czasie szkoleniami otwartymi, ich programami, terminami i zasadami zapisów można zapoznać się w zakładce “Szkolenia”. Z kolei szkolenia zamknięte (dedykowane) organizujemy na specjalne zamówienie. Dostosowujemy wówczas tematykę (program) szkolenia, jego miejsce, termin i liczbę uczestników bezpośrednio do potrzeb Państwa uczelni lub instytutu badawczego. Do tematyki szkolenia dobieramy także eksperta specjalizującego się w danej tematyce. Taka formuła pozwala dostosować szkolenie do Państwa oczekiwań, a także znacząco obniżyć koszt szkolenia w przeliczeniu na jednego uczestnika. Zapytanie dot. organizacji szkolenia zamkniętego należy skierować na nasz adres mailowy.

Nasza Kancelaria świadczy różne usługi – od stałej, kompleksowej obsługi prawnej uczelni i instytutów badawczych, przez szkolenia, weryfikowanie lub sporządzanie projektów wewnętrznych aktów prawnych, ekspertyz, aż po doraźne, bieżące porady prawne. Ceny poszczególnych rodzajów usług są więc różne, jednak zawsze staramy się dostosować usługę i jej koszt do oczekiwań i możliwości finansowych klienta. Mamy świadomość, że budżety jednostek akademickich są napięte, dlatego oferujemy konkurencyjne stawki. Wycenę konkretnej usługi zawsze sporządzamy po zapoznaniu się ze szczegółami i oczekiwaniami klienta.