Zapraszamy do kontaktu przez adres mailowy
albo bezpośrednio przez poniższy formularz

kontakt@prawo-edukacyjne.pl

Kancelaria Prawa Edukacyjnego
ul. Sienkiewicza 49 lok. 213/1
15-002 Białystok

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Kancelaria Prawa Edukacyjnego z siedzibą w Białymstoku przy ul. Sienkiewicza 49 lok. 213/1, NIP 542-321-54-72, REGON 381105904. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych będzie prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na komunikacji z użytkownikami serwisu prawo-edukacyjne.pl (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych osobowych w formularzu jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, w tym informacji dotyczących Pani/Pana uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności (na dole strony).

Najczęściej zadawane pytania

Ze względu na oświatową i akademicką specjalizację Kancelarii, nasze usługi dedykowane są przede wszystkim podmiotom z szeroko rozumianego sektora edukacyjnego. Do naszych klientów należą przedszkola, szkoły (i podmioty je prowadzące), uczelnie i instytuty badawcze. Z naszych usług korzystają bezpośrednio kadry zarządzające ww. podmiotów, jak również pracownicy administracyjni, naukowi, nauczyciele. Kancelaria świadczy też specjalistyczne usługi na rzecz organów administracji publicznej, innych kancelarii prawnych (gdy potrzebują one wsparcia w obszarze prawa edukacyjnego), przedsiębiorców prowadzących działalność w branży edukacyjnej, a także osób prywatnych w sprawach związanych z sektorem oświaty lub szkolnictwa wyższego. Istotne jest, że Kancelaria świadczy usługi na terenie całej Polski.

Specjalizacja Kancelarii obejmuje kompleksowe spektrum zagadnień związanych z funkcjonowaniem wszelkich podmiotów z sektora oświaty i szkolnictwa wyższego. To przede wszystkim prawo oświatowe, prawo szkolnictwa wyższego i prawo nauki, ale także poboczne przepisy prawa stosowane w codziennej działalności podmiotów sektora edukacyjnego – np. prawo pracy, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo cywilne, prawo własności intelektualnej.

Kancelaria organizuje dwa rodzaje szkoleń – otwarte i zamknięte (dedykowane). Z organizowanymi w najbliższym czasie szkoleniami otwartymi, ich programami i terminami można zapoznać się w zakładce “Szkolenia”. W tej samej zakładce (albo przez adres e-mail) można się zapisać na dowolnie wybrane szkolenia. Z kolei szkolenia zamknięte (dedykowane) organizujemy na specjalne zamówienie. Dostosowujemy wówczas tematykę (program) szkolenia, jego miejsce, termin i liczbę uczestników bezpośrednio do potrzeb Państwa szkoły, uczelni lub instytutu badawczego. Do tematyki szkolenia dobieramy także eksperta specjalizującego się w danej tematyce. Taka formuła pozwala dostosować szkolenie do Państwa oczekiwań, a także znacząco obniżyć koszt szkolenia w przeliczeniu na jednego uczestnika. Zapytanie dot. organizacji szkolenia zamkniętego należy skierować na nasz adres mailowy.

Nasza Kancelaria świadczy różne usługi – od stałej, kompleksowej obsługi prawnej szkół, uczelni i instytutów badawczych, przez szkolenia, sporządzanie projektów szkolnych i uczelnianych aktów prawnych, ekspertyz, aż po doraźne, bieżące porady prawne. Ceny poszczególnych rodzajów usług są więc różne, jednak zawsze staramy się dostosować usługę i jej koszt do oczekiwań i możliwości finansowych klienta. Mamy świadomość, że budżety jednostek oświatowych i akademickich są napięte, dlatego oferujemy konkurencyjne stawki. Wycenę konkretnej usługi zawsze sporządzamy po zapoznaniu się ze szczegółami i oczekiwaniami klienta.